Lombard zaleczy Twój portfel

 

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, a Ty zauważasz w swoim portfelu same pustki? Finansowo wykończyła Cię komunia dziecka, czy także pojawił się nagły, niespodziewany wydatek? Potrzebujesz gotówki na przysłowiowe „już”, a nie zamierzasz ładować się w wysoko oprocentowane kredyty „chwilówki”? Może najwyższy czas przejrzeć rzeczy w swoim mieszkaniu i zastanowić się, czy nie zastawić jednej z nich?

Wybawieniem z takowych kłopotów może okazać się dla Ciebie lombard Warszawa, oferujący rentowne pożyczki pod zastaw. Każdą pożyczkę rozpatrujemy osobiście, zauważając dobro naszego klienta. U nas możesz w zamian za pieniądze zostawić biżuterię z metali szlachetnych, elektronikę, telefony i akcesoria GSM. Umowę pożyczki sporządzamy na podstawie ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem, termin spłaty pożyczki ustalamy w momencie zawarcia kontraktu. Na specjalnych założeniach istnieje sposobność przedłużenia terminu spłaty pożyczki.

Posiadasz złotą biżuterię, której nie preferujesz na siebie założyć? A może rozerwany niedawno łańcuszek nie daje już oczekiwań na naprawę i nadaje się wyłącznie do przetopienia? Przecież nie preferujesz tego niepotrzebnie akumulować, prawda?
Z pomocą przyjdzie Kobiety i mężczyźni skup złota Warszawa. Specjalnie dla Ciebie wycenimy każdą próbkę kruszcu pod względem zawartości złota w stopie, bez względu na wariant kolorystyczny próbki: biały, żółty, różowy, czy czerwony. Wykaz prób oraz dodatkowo oferowana za gram złota cena jest do wglądu na naszej stronie internetowej oraz dodatkowo w placówkach stacjonarnych.

Więcej: skup złota.

Say Something