Na wstępie słów kilka…

Na początku mojego artykułu chciałabym przeprosić za rzadko dodawanie posty. Moja nieobecność na blogu była spowodowana całym tym zamieszaniem wokół naszego ślubu i spraw z tym związanych. Jest tyle rzeczy do ogarnięcia, że wątpiłam już w nasz sukces. W dzisiejszych czasach nie wystarczy decyzja o zamążpójściu do pełni szczęścia i szybkiego pobrania się. Sale i domy wesele rezerwowane są już nawet na 3 lata do przodu, więc ciężko znaleźć jakiś porządny lokal. Z każdym dniem robi się coraz mniejszy wybór. Przerażała mnie ten przymus podejmowania szybkich decyzji, często bez przemyślenia dokładnie swoich kroków. Dlatego chciałabym uchronić moich czytelników od popełniania takich samych błędów jakie popełniałam wraz z moim lubym.

Najczęściej popełniane błędy

Młodym narzeczonym wydaje się, że mają czas, że „sala nie zając, nie ucieknie” itp. Jest to bardzo zgubne, gdy zaczynają się poważnie rozglądać za salą, zespołem, czy fotografem, oczywiście w ostatniej chwili, okazuje się, że nie ma wolnych terminów na najbliższe 3 lata. Wtedy wpadają w czarną rozpacz i desperacko rezerwują byle jaki lokal itd. Wystarczyłoby zabrać się za sprawy związane ze ślubem i weselem zaraz po tym, jak postanowili się pobrać i ustalili wstępną datę.

Jaki fotograf ślubny na Wesele?

Ostatnia sprawa – fotograf

Najgorsze i najtrudniejsze zadanie zawsze zostawiamy na koniec. W tym przypadku jest nim wybór fotografa na tą jakże ważną uroczystość- nasz ślub. Nie może być to osoba pierwsza lepsza, wujek, czy tam siostrzenica. Powinna być to osoba zakochana w tym, co robi, z pasją i wrażliwością. Tylko gdzie taką znaleźć? Odpowiedź jest banalnie prosta- wyszukiwarka Google. Jak wiemy nie od dziś, jest ona nieograniczoną bazą wiedzy, sprawdza się, także w tym przypadku. Wystarczy wpisać interesującą nas frazę, w tym wypadku będzie to fotografia ślubna kielce, a oczom ukaże się nam lista osób zajmujących się fotografią ślubną, a także ich dorobek, cennik, czy kontakt. Kolejny krok jest już dziecinnie łatwy, należy dokonać selekcji i wybrać najodpowiedniejszą osobę. Słowo to pomogło nam w znalezieniu Pary Fotografów z Kielc o nazwie NasDwoje. Klikając w nie, przejdą Państwo bezpośrednio na ich stronę. Naturalnie ty możesz mieć inne upodobania i możesz wybrać innego fotografa.

Dziękujemy za wszystkie pozostawiane opinie i komentarze pod artykułem, ponadto pragniemy pozdrowić Panią Karolinę i Pana Grzegorza 🙂

Say Something