Tancerz erotyczny

Ażeby zajmować się tańcem erotycznym powinno się posiadać ku temu specjalne predyspozycje. Nie każdy bowiem w takie działalności odnajdzie się i będzie czuł się pewnie.

Czy to tancerka erotyczna, czy tancerz erotyczny, to prawie każdy z nich musi mieć stosownej budowy ciało. Musi ono być zgrabne i zadbane. Nie chodzi o to, by było skrajnie chude czy bardzo umięśnione. Musi być męskie i kobiece, takie, którego widok może wzbudzić pożądanie i podniecenie, bo takim w chwili obecnej celom służy taniec erotyczny.
Poza tym tancerze erotyczni muszą umieć się poruszać. Na 100 procent pewnych układów czy choreografii można się nauczyć, jednakże osoby, które nie doceniają tańczyć czy takie, którym taniec powoduje fizyczny i psychiczny ból, raczej nie będą umiały oddać się mu bez reszty. Konieczną cechą, jaką musi posiadać striptizerka czy striptizer jest świadomość własnego ciała. Umiejętność jego prezentacji i wykorzystania własnej seksualności. Bowiem taniec erotyczny, to nie jest łatwy taniec. Jego celem jest uwodzenie i kuszenie, wzbudzenie określonych wrażeń i pożądania. A takie emocje należy umieć wzbudzać. Ktoś, kto jest nieśmiały albo krepuje go nagość, nie ma szans w tym zawodzie. Żeby wykonywać striptiz damski albo męski należy zatem posiadać nie wyłącznie określone walory fizyczne, ale i predyspozycje natury psychologicznej. Konieczna jest pewność siebie i pewna doza wyuzdania. Przydaje się umiejętność prowokowania i przeznaczenia swojego seksapilu. Są one konieczne, ażeby być dobrym tancerzem erotycznym. Bez nich jest to raczej niemożliwe.
Więcej: chippendales.

Say Something