Wynajem lawet

Potrzebujesz taniej lawety do przewozu samochodu lub motocyklu? Doskonale trafiłeś! Jesteśmy najszybszą pomocą drogową , a dodatkowo mamy konkurencyjne ceny holowania.
Każdemu z nas nierzadko się zdarza iż ukochany pojazd odmawia nam nagle posłuszeństwa albo mamy niespodziewaną przygodę na drodze, której rezultatem jest niesprawny pojazd.

Wywołuje to u każdego z nas duży stres. Niemniej jednak wszak nie musi tak być w każdej sytuacji możesz do nas zadzwonić! Jesteśmy dostępni 24h/ dobę siedem dni w tygodniu. Pomożemy Ci nawetdosłownie w najlepiej ekstremalnej sytuacji. Nasze usługi dostępne są na terenie całego Białegostoku oraz okolic. O ile potrzebujesz odwieźć zepsute auto dalej, nie martw się przewieziemy je we wskazane przez Ciebie miejsce, nawetdosłownie jeżeli to będzie na drugim końcu Polski.
Cenny naszych usług należą do jednych z najtańszych na rynku pomocy drogowej. Pamiętaj jesteśmy dostępni całą dobę siedem dni tygodniu. Za każdym razem możesz skorzystać z usług pomocy drogowej na terenie całego Białegostoku i okolic. Z całkowitą czyli stu procentową pewnością w szeroki wachlarzu naszych usług jest nie wyłącznie holowanie pojazdu z miejsca A do miejsca B, niedoświadczonym wymieniamy także koła czy przeprowadzamy drobne naprawy na miejscu awarii. W przypadku aut powypadkowych przeprowadzamy również naprawy mechaniczne oraz blacharsko- lakiernicze. Z pewnością naprawa powypadkowa jest możliwa również w opcji bezgotówkowej z OC sprawcy. Wszystko zależy od Państwa potrzeb oraz dodatkowo preferencji!
Korzystając z naszych usług nic nie stracisz! Możesz jedynie pozyskać bezkompromisową pomoc drogową!
Polecam: laweta Bialystok.

Say Something