Pokrowce na miarę

Pokrowce zakłada się na siedzenia samochodowe po to, żeby zabezpieczyć je przed zabrudzeniem. Pokrowce są zdejmowane, więc w każdej sytuacji można je zdjąć i wyprać.

Usuwanie z nich zabrudzeń jest dużo łatwiejsze niż czyszczenie siedzeń w samochodach. Pokrowce samochodowe do Audi zazwyczaj są dopasowane do dokładnie sprecyzowanej marki. Zupełnie inaczej nieco wyglądają pokrowce do każdej marki samochodu, bo całkiem inaczej wygląda budowa foteli, które się w nich znajdują.
Czasem w samochodach znajdują się oryginalne pokrowce, a czasami zamawia się je u osób, które szyją pokrowce samochodowe na wymiar do Audi. Wtedy takie pokrowce doskonale pasują do danego samochodu. Nie są za bardzo duże ani za ciasne. Takie pokrowce na wymiar kosztują więcej niż te dostępne ogólnie. Natomiast wielu właścicieli samochodów nie żałuje na nie pieniędzy. Jeżeli jedynie mogą mieć oni piękne pokrowce samochodowe do Audi welurowe, to są stanie za nie zapłacić. Pokrowce na wymiar zamawia się również do samochodów zabytkowych, bo do takich raczej nieprosto jest wyszukać psujące pokrowce. Takie auta w bardzo wielu sytuacjach już nie są produkowane, zatem nie produkuje się i pokrowcu do nich. Jedynym rozwiązaniem, kiedy pragnie się przerobić wygląd wnętrza samochodu zabytkowego, jest zamówienie pokrowców na wymiar. Kiedy zamawia się pokrowce, można wybrać sobie rodzaj tkaniny, z jakiej będą one wykonane i jej kolor. Ci, którzy zajmują się szyciem pokrowców samochodowych, najczęściej mają do dyspozycji tkaniny grupę i solidne, takie, które są w stanie wytrzymać dość długi czas. W samochodzie są one dość silnie eksploatowane.
Polecamy: pokrowce samochodowe do audi a4.

Say Something