Co zrobić ze starym autem?

 

O ile pragniesz sprzedać samochód, lub kupić samochód używany, robienie tego na własną rękę może być bardzo uciążliwe. Przeglądanie w prasie, czy on-line wielu ofert jest czasochłonne, a gdy chce się ujrzeć jakiś samochód, to należy się umówić na spotkanie. I tak w każdej sytuacji, gdy wyłącznie jakiś samochód nas interesuje. A przecież sprzedaż i zakup samochodu mogą być znacznie bardziej intuicyjne.

Wyjściem staje się komis samochodowy Warszawa z którego w bardzo wielu przypadkach korzysta. Bo jest to rozwiązanie bardzo komfortowe. Komis jest własnego rodzaju pośrednikiem, który na zasadach, jakie określa umowa komisowa, prowadzi najpierw skup aut, a następnie zajmuje się ich sprzedażą. Proces dystrybucji komis prowadzi ze stuprocentową pewnością w imieniu własnym. Jednakże, dystrybucji dokonuje na rzecz zleceniodawcy.

Jakie ma to zalety dla osoby, która woli sprzedać swój samochód? Skup samochodów stosowanych znacznie skraca ten proces i przejmuje na siebie wszystkie obowiązki. To oznacza, że komis para się przeglądem stanu technicznego, ocenia go, wystawia samochód na sprzedaż, negocjuje cenę i załatwia wszystkie formalności. On też umawia się na spotkania z osobą zainteresowaną i finalizuje transakcję.

A co z osobami, które samochód pragną kupić? Dla nich taki skup to też ogromne ułatwienie. W jednym miejscu znajdują różne modele, które mogą porównać. Nie muszą podróżować od właściciela do posiadacza, bo wszystko jest na miejscu. Prócz tego wyprodukowany przegląd techniczny świadczy o stanie rzeczywistym pojazdu. Jest więc sumiennie i kompleksowo.

Warto zobaczyć: Skup aut.

Say Something