Auto detailing dla każdego

Zabezpieczenie lakieru folią ppf łódź to najbardziej skuteczna i trwała metoda zabezpieczenia karoserii auta. Polega ona na oklejeniu nadwozia – lub wybranych jego elementów – przezroczystą (bezbarwną) folią ochronną. Dokonana w ten sposób korekta lakieru łódź stanowi ochronę dla lakieru przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi.

Przeprowadzony w ten sposób detailing łódź chroni karoserie samochodu przed odkształceniami powstałymi przez m.in. kamyki, owady, ale także przed parkingowymi przecierkami lub odrapaniem kluczykiem.
Jest to niewątpliwa zaleta gdy auto jest użytkowane jako typowo miejskie, ale także wtedy gdy samochód jest brany w trasę, gdzie przy utrzymaniu znacznej prędkości odbicie się kamyka albo owada (a dosłownie ptaka) może skutkować poważnym uszkodzeniem struktury lakieru.
Wykorzystanie folii ppf ma kilka podstawowych zalet – wśród nich wymienić trzeba ułatwienie w utrzymaniu samochodu w czystości, zabezpieczenie oryginalnej głębi oraz nasycenia koloru karoserii, ale głównie lakier jest chroniony przed zarysowaniami, zabrudzeniami, a także uszkodzeniami mechanicznymi przez dosłownie 10 lat. Po zdjęciu folii oryginalna karoseria jest zachowana w stanie z dużą uwagą takim jak przed oklejeniem jej folią – bez rozmaite wgniotek lub odprysków, które pogarszają estetykę wyglądu samochodu.
Co ważne folie ppf możemy nałożyć na samochody nowe, jak też używane (których lakier nie jest w stanie idealnym). Przed nałożeniem folii możliwe jest również (na życzenie klienta) wykonanie korekty niekonwencjonalnego lakieru.

Źródło informacji: auto detailing łódź.

Say Something