Profesjonalna rehabilitacja wykonywana w mieszkaniu pacjenta

Kilka tygodni temu złamałem nogę. Poszedłem z kolegami z Gdańska rozerwać się po pracy i po prostu zagrać w piłkę nożną na Orliku. Starałem się wypaść jak najlepiej, niemniej jednak jak to można zwykle bywa wtedy dzieją się nieprzewidziane okoliczności.

Skończyło się tak, że po starciu z jednym z kolegą złamałem nogę. Byłem tym faktem przerażony. Okazało się, że czeka mnie rehabilitacja. Na szczęście moja koleżanka doradziła mi profesjonalnego rehabilitanta. Okazało się, że nie musiałem nawet wychodzić ze własnego domu, co byłoby dla mnie w rzeczywistości bardzo trudne i uciążliwe. Szczególnie, że w domu jedynie tata ma prawo jazdy, a pracuje stosunkowo do późna. W każdym razie cieszyłem się, że mogą skorzystać z pomocy fachowców, którzy po prostu przyjeżdżali do mnie na kwadrat. Na początku byłem oczywiście pełen obaw, jak to należy wszystko będzie wyglądało. Jednakże mój kinezyterapeuta to człowiek o złotym sercu.
Ma nie tylko wiedzę i doświadczenie, a też dobre podejście do wykonywanego zawodu. Co jakiś czas coś zażartuje, dlatego atmosfera jest niezwykle przyjemnaa. Najważniejsze jest jednak to, że dobra ta rehabilitacja w ogóle przebiega zgodnie z planem. Czuję, że krok po kroku wracam do stosownej sprawności w nogach. To jeszcze ciut potrwa, aczkolwiek cieszę się, że udało mi się trafić na specjalistów, którzy wykonują tego typu usługi zgodnie z najwyższymi standardami. Szczerze mówiąc wcześniej przed tym niefortunnym wydarzeniem wręcz nie wiedziałem, że jest taka możliwość. Zawsze wydawało mi się, że należy koniecznie iść do placówki prywatnej albo publicznej itp. Dosłownie nie wiem, jak bym to zrobił, bo początkowe dni były dla mnie w rzeczywistości bardzo trudne. Tym bardziej cieszę się, że znajoma powiedziała mi o takich medycznych fachowcach, którzy przyjeżdżają do mnie do domu i po prostu sukcesywnie realizują plan terapii rehabilitacyjnej. Wierzę, że przyniesie to odpowiednie efekty.
Więcej informacji na stronie: zobacz np. o tych masażach i fizjoterapii.

Say Something