Domowa rehabilitacja

Jest wielu takich chorych, którzy po opuszczeniu szpitala, tak realnie nie są jeszcze wyleczeniu. Wielu z nich jest zmuszonych kontynuować leczenie w domu.

Nie w każdej sytuacji jest to leczenie za pomocą środków farmakologicznych. W znaczącej liczbie przypadków jest tak, że konieczne jest leczenie rehabilitacyjne. Takie prowadzi się w domu, bo w szpitalach nie ma na to pieniędzy ani wystarczającej ilości wolnych miejsc w szpitalach. Wręcz jeżeli w szpitalu odbywała się rehabilitacja, to w znaczącej liczbie przypadków okazuje się ona tylko wstępem do dalszego leczenia. Wielu chorych musi we własnym zakresie zadbać o to, żeby pomógł im Paweł Michałowicz fizjoterapeuta Gdańsk. Osoby, którym zależy na pełnym powrocie do sprawności, lecza się prywatnie.
W ramach takiego leczenia spotykają się z lekarzem, który jest specjalistą od rehabilitacji i fizjoterapii. Spotkania mogą posiadać miejsce w jego prywatnym gabinecie albo w domu u pacjenta. Wszystko w tej kwestii zależy od stanu zdrowia pacjenta i od tego, jakich zabiegów on potrzebuje. Jeśli są to masaże i ćwiczenia, bez wykorzystywaniaużycia urządzeń, to lekarz rehabilitant Gdańsk jest w stanie dojechać do pacjenta. Wielu z nich ma specjalne przenośne łóżka do masażu, które z powodzeniem mogą ze sobą zabierać. Jeżeli już stan chorego umożliwia mu na odwiedzenie gabinetu, to zwykle to on dojeżdża do lekarza. Tam dobry fizjoterapeuta Paweł Michałowicz ma możliwość zaproponować mu zabiegi z użyciem urządzeń do rehabilitacji. Zwykle jest tak, że leczenie rehabilitacyjne trwa długo, zanim przyniesie widoczne efekty i poprawę stanu zdrowia.
Zobacz także: naszarehabilitacja.pl/fizjoterapeuta-pawel-michalowicz-gdansk-masaz-sopot,gdansk.html – masażysta Sopot.

Say Something