Kalendarz trójdzielny – dla firm i nie tylko

Kalendarz od dawna traktowany jest jako swoisty gadżet reklamowy. W tym celu ichniejszym druk zleca wiele firm. Kalendarze takie oddają oni do dyspozycji swoich pracowników, jeśli takie są im potrzebne. Kalendarze trójdzielne bardzo bardzo często są prezentami dla klientów.

Zwykle ofiarowuje się je tym, którzy są klientami stałymi i którzy współpracują z daną firma w szerokim zakresie. Gdy ofiarowuje się im taki kalendarz, to nie tylko w pewien sposób dziękuje im się za współpracę, niemniej jednak i gwarantuje się sobie reklamę. Bo kalendarz taki w każdej chwili jest gdzie wieszany i siłą rzeczy jest swego rodzaju reklamą.
Tego rodzaju kalendarze wiesza się też w biurach danej firmy i tutaj pełnią one nie wyłącznie zadanie organizacyjne, ale i promocyjne. Kalendarze trójdzielne dla firm w każdej chwili zawierają detale, które jasno sugerują, kto taki kalendarz zaprojektował i zlecił jego wykonanie. Na takich kalendarzach umieszcza się nazwy firm i ichniejszym adresy. W bardzo wielu sytuacjach na kalendarzach firmowych umieszczane są zdjęcia ich siedzib lub zdjęcia ichniejszym produktów. Wręcz jeżeli już taki kalendarz nie zawiera zdjęć nawiązujących do działalności firmy, to w każdej chwili znajduje się na nim jej nazwa i dane teleadresowe. W zasadzie od tego, jakie grafiki i zdjęcia zostają na takim kalendarzu umiejscowione, zależy to jak kształtuje się kalendarze trójdzielne cena. Jeżeli tych fotografii jest dużo, to jego cena w każdej sytuacji będzie wyższa. Ma to związek z ilością poszczególnych materiałów, jakie do produkcji takiego kalendarza były użyte. Ceny takich kalendarzy zależą również od ich formatu. Im taki kalendarz jest większy, tym więcej kosztuje. Takie zróżnicowanie uwzględnia prawie każdy kalendarze trójdzielne cennik i jest ono podawane do informacji klienta, zanim on ten kalendarz zamówi. Dzięki temu wie mniej więcej ile taki kalendarz kosztuje i jaki wydatek w związku z nimi trzeba będzie ponieść.
Więcej informacji: whiteart.pl/portfolio/kalendarze-trojdzielne.

Say Something