Profesjonalny magnes do klipsów antykradzieżowych

W obecnych czasach praktycznie w każdym sklepie odzieżowym możemy się spotkać z popularnymi klipsami na ubraniach , a dodatkowo dodatkach. Jest to z całą pewnością jedno z najbardziej skutecznych zabezpieczeń dla film odzieżowych, dlatego chętnie z nich korzystają. Klips przenigdy nie przeszkadza w przymierzaniu ubrań, a jest najlepszym system ochrony dla drogich ubrań, które niestety dość masowo są wynoszone przez klientów oraz klientów.

Pracownice sklepu nie są wstanie dopilnować wszystkich klientów, obsłużyć ich i zająć się jeszcze rozkładaniem towaru. Warto zatem mieć ten niepowtarzalny system w swoim sklepie, ażeby w ogromnym stopniu zminimalizować straty związane z kradzieżą ubrań. Klipsy antykradzieżowe będą potrzebowały jeszcze specjalnego magnesu, by pracownicy sklepu mogli je łatwo zdjąć przy kasie. Tego rodzaju magnes powinien być nie tylko skuteczny, niemniej jednak również poręczny i przydatny.
Magnes do ściągania zabezpieczeń musi się wyszukać obok kasy, dlatego warto wybierać systemu, które są dość małe, ale bardzo dobrze zdejmują klipsy. W tym przypadku bardzo ważnym aspektem jest sama siła magnesu. Im silniejszy będzie magnes do klipsów, tym łatwiej i szybciej pracownice sklepu będą mogły go ściągać z ubrań. Silny magnes oznacza nie tylko i wyłącznie szybsze zdejmowanie klipsów z ubrań, ale też minimalizuje ryzyko ich uszkodzenia. Warto zatem inwestować swoje środki finansowe jedynie w sprawdzoną technologię, która w znacznym stopniu ułatwi funkcjonowanie dla waszych pracowników i zminimalizuje potencjalne straty wynikające z uszkodzenia ubrań klipsem.
Źródło: detacher.

Say Something