Pomiar efektywności zużywania energii elektrycznej

Głównym celem każdego przedsiębiorcy jest maksymalizacja zysku. Jest to możliwe nie tylko i wyłącznie poprzez wzrost przychodów finansowych, niemniej jednak też redukcję kosztów działalności gospodarczej. Warto więc zawsze ze starannością kontrolować koszty prowadzonej działalności gospodarczej i szukać potencjalnych oszczędności.

W każdej sytuacji znajdzie się sposób na znalezienie co najmniej kilkuset zł oszczędności miesięcznie. O ile płacicie z całą pewnością zbyt wysokie rachunki za energię elektryczną, to warto zainwestować własne środki finansowe w audytora energetycznego. Przeprowadzona charakterystyka energetyczna budynku umożliwi dla audytora ocenić zużycie energii elektrycznej w każdym segmencie działalności waszej firmy. Na bazie zużycia energii elektrycznej przez właściwie każdy dział, będzie możliwe znalezienie pobudzających ciekawość możliwości na zmniejszenie zużycia.
Wszyscy przedsiębiorcy, którzy zdecydowali się na audyt energetyczny oraz dodatkowo badanie kamerą termowizyjną są zadowoleni z podjętej wyborów. Za audyt energetyczny zapłacicie wyłącznie raz, a wasze rachunki za energię elektryczną będą mniejsze przez kilka lat. Warto więc zdecydować się zapłacić raz za fachowy audyt energetyczny, ażeby zmniejszyć wydatki w waszym biznesie za prąd. Wydane pieniądze na audytora zwrócą wam się z ciągu zaledwie jednego roku. Koszt wykonania audytu jest zawsze ustalany indywidualnie, gdyż uzależniony jest od wielkości waszego przedsiębiorstwa. Im większa firma, tym na nieszczęście więcej pieniędzy będziecie musieli zapłacić dla audytora.
Dodatkowe informacje: http://ellipsisenergy.pl/audyt-energetyczny.html.

Say Something