Jakie pokrowce ma sens wybrać

Telefony Apple są dość popularnym rozwiązaniem, które coraz bardziej zyskuje. Stąd też jednym z przydatnych rozwiązań jest etui apple, które warto kupić. Poniżej prezentujemy kilka najważniejszych rodzajów etui, które dostępne są dla telefonów tej marki.

Wybór jest stosunkowo bogaty i zdecydowanie właściwie każdy znajdzie w gronie nich ze starannością takie etui, który przypadnie mu do gustu i spełni jego oczekiwania.
Przezroczysta guma
Etui tego typu przede wszystkim odróżnia się tym, że jest przezroczyste, oraz nie zmienia wyglądu telefonu. Gwarantuje ono w całości dobrą ochronę, jednakże pod tym kątem można wyszukać etui na telefon apple zapewniające lepszą ochronę. Przede wszystkim etui takie nie chroni świetnie przed upadkami, a raczej przed porysowaniem.
Bumper
Etui tego rodzaju także nie zmienia zasadniczo wyglądu telefonu, a jednocześnie wzmacnia jego wytrzymałość. Bumper jest to ramka, która otacza telefon i dość mocno zabezpiecza go przed upadkami. Jednakże niestety ma pewną wadę, a mianowicie dość słabo chroni ekran przed porysowaniem. Ochrona tego rodzaju zrobiła się popularna około 2010 roku gdy Apple dodawało tego typu etui bezpłatnie do swoich telefonów.
Oryginalne etui Apple
Silikonowe case zapewnia stosunkowo niezłą ochronę przed upadkami. Trzeba pamiętać, że tego typu pokrowce do Apple bardzo pewnie trzymają się w dłoni, co gwarantuje bezpieczeństwo w trakcie korzystania z telefonu. Niestety pokrowce tego rodzaju umieją dość na prawdę często pękać, co na nieszczęście powoduje, że kwalifikują się one wówczas do konwersji.
Innymi rodzajami etui, które są stosowane w sytuacji telefonów Apple są Bewood, pokrowce-cegły oraz kilka innych. Zdecydowanie bez najmniejszych problemów każdy znajdzie wśród nich te dla siebie.

Sprawdź również informacje na stronie: etui apple.

Say Something