Wysokiej jakości dozownik do mydła w płynie

Posiadanie schludnej oraz dodatkowo sterylnej łazienki publicznej jest koniecznością każdego posiadacza obiektu gastronomicznego. Posiadana toaleta dla klientów zawsze najlepiej świadczy o danym miejscu, szczególnie o jego przywiązaniu do bardzo istotnych detali , a oprócz tego wysokich standardów higieny. Nic tak bardzo nie zrazi wymagającego klienta, jak śliczny lokal gastronomiczny posiadający starą lub zaniedbaną łazienkę.

Łazienka publiczna jest też dość specyficznym miejscem, w którym znajduje się z całą pewnością najwięcej zarazków. Zadbanie o jej sterylny , a oprócz tego higieniczny wygląd jest koniecznością każdego jej właściciela. Perfekcyjnym sposobem na utrzymanie sterylności w łazience jest automatyczny dozownik mydła. Jest to idealne urządzenie, dzięki któremu wasi klienci nie będą musieli dotykać dozownika. Najczęściej to właśnie na przycisku dozującym mydło znajdowało się najwięcej bakterii w łazience publicznej. Automatyczne dozowniki mydła doskonale sprawdzają się w każdej łazience publicznej ograniczając rozprzestrzenianie się bakterii.
Bezdotykowy dozownik płynu jest oczywiście droższy, niż tradycyjne urządzenia obsługiwane mechanicznie. Wasi klienci na pewno będą wam wdzięczni za profesjonalne, bezdotykowe urządzenia, dzięki którym na ich rękach będzie znajdowała się mniejsza ilość drobnoustrojów. Oprócz automatycznym dozownikiem na mydło warto także zastanowić się nad zainwestowaniem w bezdotykowy kran do umywalki. Im mniej przedmiotów w łazience publicznej będą musieli dotykać wasi konsumenci, tym dużo lepiej.
Zobacz: dozowniki mydła.

Say Something