Kalkulator promili

Coraz więcej przyszłościowych i funkcjonalnych rozwiązań dostępnych jest w wygodnej formie on-line, dlatego możemy z nich korzystać mając dostęp do internetu a zatem korzystając z na przykład z telefonu komórkowego tabletu czy też laptopa. Takim właśnie rozstrzygnięciem jest wirtualny alkomat, który dzięki zastosowanemu algorytmowi pozwala oszacować liczbę promili we krwi po spożyciu alkoholu.
Jak działają alkomaty przez internet?
Z pewnością jest to rewelacyjne rozwiązanie dla tych wszystkich, którzy nie posiadają alkomatu, a chcą sprawdzić, jak bardzo wpłynął na nich alkohol, a więc jakie jest stężenie alkoholu we krwi.

Jest to z całkowitą czyli stu procentową pewnością wyraz odpowiedzialności, warto zatem skorzystać z takich rozwiązań jak alkomat on-line. Używanie z takiego alkomatu przez internet jest bardzo proste, musimy jednak pamiętać o tym, by podawać prawdziwe informacje. Są to informacje pogrupowane na dwie kategorie, dotyczą one naszego wzrostu, wagi, płci, jak również związane są ze spożywanym alkoholem. Jeżeli już chodzi o informacje dotyczące spożycia alkoholu to musimy podać godzinę, w jakich spożywaliśmy alkohol, jak też jego rodzaje oraz ilości. Należy wypełnić te formułki prawdziwymi informacjami, tak by otrzymać wiarygodny wynik dotyczący stężenia alkoholu we krwi. Warto wspomnieć o tym, że kalkulator promili oparty jest na algorytmie, który po przeliczeniu płynów ustrojowych, oszacuje liczbę promili alkoholu we krwi. A dzięki temu będziemy w stanie sprawdzić, jak ilość spożytego alkoholu wpłynie na nasze zachowanie.

Sprawdź tutaj: kalkulator promili.

Say Something